Uluslararası Lojistik Şirketleri

Ülkemizde taşımacılık sektörü son yıllarda büyük gelişme göstermiştir. Buna karşın dünyanın çeşitli ülkelerine verilen hizmet hala çok sınırlıdır. Sizler başka bir ülkeye taşınmak istediğiniz zaman bu konuda sizlere destek olacak bir firma bulmakta zorlanabilirsiniz. Lojistik sektörü yurtdışı söz konusu olunca büyük bir maliyet ve bilgi gerektirir. Bu yüzden uluslararası lojistik şirketleri sayısı oldukça azdır. Bu durum hem hizmetin kalitesini hem de fiyatlarını etkilemektedir.

İnsanlar uluslararası nakliye hizmeti alırken zorluklarla karşılaşabilir. Bu işlemler ya maliyetli olur ya da eşyaları zararsız şekilde ulaştıracak bir firma bulmanız çok zor olur. Bu yüzden Boysal Lojistik gibi kaliteli hizmet veren firmaları bulma konusunda büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Böyle bir durum yaşamamanız adına hemen bizimle iletişime geçin. Firmamız Avrupa’ya ve dünyanın birçok ülkesine profesyonel nakliye işlemleri gerçekleştirmektedir. Alanında uzman personellerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile eşyalarınız sorunsuz bir şekilde istediğiniz ülkeye ulaşmaktadır.

Boysal Logo

Uluslararası Ev Taşıma

Firmamız uluslararası ev taşıma hizmetini ülkemizin tüm şehirlerinden istediğiniz ülkelere gerçekleştirmektedir. Bu sevkiyatlarımız haftalık ve aylık düzenli şekilde yapılmaktadır. Bu yüzden personellerimiz taşınma işlemleri konusunda çok profesyoneldir ve ülkeler arası olan uygulamaların tamamına hakimdir. Bir nakliye sürecinde en büyük sorunlardan biri açıldığında eşyaların zarar görmüş olmasıdır.

Personellerimiz böyle bir durum yaşanmaması adına eşyalarınızı en kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir. Ayrıca küçük eşyalarınız için karton ve büyükler için nakliye battaniyesi de kullanılmaktadır. Paketlenen eşyalarınız sigortalı nakliye hizmeti ile farklı bir ülkeye götürülmektedir. Türkiye’den yurtdışına eşya taşıma sürecinde ortaya çıkabilecek bir zarar anlaşmalı olan kasko şirketleri tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede eşyalarınız söz verilen zamanda sapasağlam şekilde istediğiniz yere gönderilecektir. Tüm ev taşıma hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Nakliye

Uluslararası nakliye firmaları ile anlaşmak istediğiniz anda birçok soru işareti sizin peşinizi bırakmaz. Bu süreçte çok sayıda firma eşyalarınıza zarar vererek taşımaktadır. Ancak uluslararası lojistik firmaları arasında kaliteli hizmetiyle bilinen Boysal Lojistik çalışmaları başarıyla sonuçlanmaktadır. Yani personellerimiz eşyalarınızı aldığı hizmet noktasından başarılı bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırır.

Personellerimiz taşıma işlemine başlamadan önce paketleme süreçleri başlar. Burada önemli olan detay uluslararası gümrükleme kurallarını bilerek işlem yapmaktır. Firmamız düzenli olarak dünyanın birçok ülkesine taşıma işlemi yaptığı için tüm gümrük süreçlerini iyi bilmektedir. Bu sayede eşyalarınız gümrüklerde, kantarlarda ya da kontrol edildiği noktalarda hiç zaman kaybı yaşamadan yeni adresinize ulaşacaktır. Eşyalarınız azsa sizler için parça eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca ofis ve ağır yük gibi taşıma hizmetlerinizi de başarıyla sonuçlandırıyoruz.

 

Uluslararası Ağır Yük Taşıma Firmaları

Uluslararası ağır yük taşıma hizmetleri her firmanın altından kalkabileceği bir durum değildir. Boysal Lojistik uzun yıllardan beri seri üretimi yapılan ürünleri dünyanın birçok ülkesine başarıyla ulaştırmaktadır. Uluslararası lojistik firmaları arasında önemli bir yere sahip olan şirketimiz tüm ağır yüklerinizi istediğiniz ülkeye sorunsuz olarak ulaştırmaktadır. Taşıma işlemi sırasında yüklerin kamyonlara koyulması teknolojik araçlarla yapılmaktadır. Bu sayede tüm yükleme işlemi planlı bir şekilde yürütülmektedir.

Uluslararası ağır yük taşıma işlemleri sırasında eşyalarınız hiçbir zarar görmeden gideceği yere ulaşır. Firmamız bu işlemlerin tamamını uzman personelleri ve kendi bünyesindeki teknolojik araçlarla çok uygun fiyatlara sağlamaktadır. Bizimle hemen iletişime geçerseniz sizler için uyguladığımız çok uygun fiyatlı nakliye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eksper görevlimiz taşıtmak istediğiniz ürünleri görerek hemen bir maliyet analizi yapar. Daha sonra gidilecek uzaklık ve malzemeleri durumuna göre bir fiyat belirlenir.

Uluslararası Lojistik Şirketleri

Türkiye’de uzun yıllardan beri uluslararası eşya taşımacılığı hizmeti veren Boysal Lojistik ofisinizi, evinizi, ağır yüklerinizi ya da parça eşyalarınızı en sorunsuz şekilde istediğiniz ülkeye taşımaktadır. Taşıma işlemlerinin tamamı planlı bir şekilde kendi personellerimiz ve araçlarımızla tamamlanmaktadır.

Uluslararası lojistik şirketleri seçiminde tercihinizi bizden yana kullanırsanız personellerimizin verdiği paketleme ve montaj işlemleri için hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Bunun için hemen bizimle iletişime geçin ve randevu alarak nakliye işlemini başlatın. Nakliye işlemleri sırasında eşyalarınızın ne durumda olduğunu öğrenmek için istediğiniz her an bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz ve fiyat politikamız için tek yapmanız gereken bizi aramak olacaktır.