Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Logo

Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası ev taşıma günümüzde ortaya çıkan ve sıklıkla ihtiyaç duyulan bir faaliyettir. İş, eğitim, seyahat ve göç gibi durumlar sebebi ile ihtiyaç duyulan uluslararası ev taşıma hizmeti dışarıdan bakıldığı zaman oldukça zahmetli ve karmaşık bir iş olarak görülebilmektedir. Bu hususta ise uluslararası evden eve nakliyat yapılırken tercih edilecek nakliye firmasının çok iyi analiz edilip seçim yapılması gerekmektedir. Uluslararası ölçekte taşınacak eşyaların planlanması iyi yapılmalı bu planlama doğrultusunda ise paketleme, kolileme gibi işlemler sırasında ise gerekli durumlarda profesyonel bir destek alınmalıdır. Tüm bu işlemleri bireysel olarak gerçekleştirmeniz ülkeler arası eşya giriş çıkış mevzuatları vb. Konularda sizleri zorlayacaktır. Bu noktada ise tekrardan seçmeniz gereken uluslararası nakliye firmaları önemini ortaya koymaktadır.

Uluslararası Ev Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Ev eşyalarını bir ülkeden başka bir ülkeye taşımak isteyen bireyler tarafından oldukça göz korkutucu olan bu faaliyet için oldukça dikkat edilmesi gerekilen konular vardır. Bizler Boysal Lojistik olarak, uluslararası taşıma sektöründe yıllar boyunca sektörün gerekliliklerini yerine getirerek oldukça başarılı faaliyetler organize etmiş durumdayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız doğrultusunda müşteri talep ve ihtiyaçlarına karşılık bulmayı ve çözüm ortaklığı yapmak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Binlerce başarılı teslimat ve on binlerce mutlu müşterimiz bizler için referans olmaktadır.

Uluslararası ev eşyası taşıma faaliyetinde en önemli noktalardan birisi de gerçekleştirilecek olan taşınma işleminin iyi bir şekilde planlaması ve organize edilmesidir. Alanında uzman teknik ekibimiz ve geniş acente ağımız ile siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak adına çalışıyoruz. Eşyalarınız taşınma işleminden önce yerinde keşif yapılarak metreküp cinsinden hacim hesaplaması yapılır ve bu hesaba göre bir taşıma organize edilir. Daha sonra eşyalarınız gerekli ihtiyaçlara yönelik paketlenir, ambalajlanır. Daha sonra ise taşınma yöntemi ve sağlıklı bir taşınma süreci için gerekli araca veya konteyner yüklenmesi gerçekleştirilir. Bu adımdan sonra ise eşyaların yola çıkacağı gümrüğe veya gerekli ise depolama adresine yönlendirilir. Bu adımdan sonra ise ilgili ülkeler arası yola çıkmak üzere gümrük işlemleri başlatılır.

Yurtdışına eşya göndermek için bahsi geçen adımlar tamamlandıktan sonra eşyalarınız yola çıkar. Eşyalarınızın göndereceğiniz ülkeler arasındaki mesafeye göre yol süresi tamamlandıktan sonra ilgili varış konumundaki gümrüğe gelir. Burada da gerekli gümrük işlemleri yapıldıktan sonra varış ülkesindeki teslimat adresine doğru yola çıkar. Eğer ihtiyaç durumu ortaya çıkarsa eşyalar için varış yaptığı ülkede depolama hizmeti sağlanır. Teslimat yapılmak üzere belirtilen adrese eşyalar getirilir ve ihtiyaç var ise gerekli kurulum veya montajlar gerçekleştirilir. Boysal Lojistik bünyesinde yapacağınız tüm taşıma işlemleri güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde yapılmaktadır. Bizler sektörde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı baz alarak uluslararası eşya taşıma faaliyetlerini gerçekleştirmekte ve bu hizmeti verirken fiyat konusunda da müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemekteyiz.

Sizler de Boysal Lojistik güvencesi ile profesyonel taşıma hizmeti almak ya da hizmet detaylarımızı öğrenmek için 444 49 46 numaralı telefondan ve [email protected] mail adresimizden bizler ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.