Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Lojistik

Ülkemizde evden eve nakliyat hizmetleri uzun yıllardır kötü koşullarda yapılmaktadır. Bu alanda yetkin personellerin olmayışı ya da araç kalitesinin düşük olması taşınacak olan kişiler için nakliye hizmetlerini bir kabusa dönüştürmektedir. Bu alanda son zamanlarda anlayışın değişmesi ve firmamız gibi yeni nesil lojistik firmalarının piyasaya hakim olmaya başlamasıyla nakliye işlemleri daha kaliteli bir hale gelmiştir. Türkiye’de istediğiniz şehirlerde hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Taşınmak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Alanın uzman olan personellerimiz modern taşıma yöntemleriyle en kısa sürede güvenli şekilde eşyalarınızı istediğiniz adrese ulaştıracaktır. Bizimle iletişime geçerek taşınma günü için randevu alabilirsiniz.

Ücretsiz Eksper Hizmeti ve Sigorta

Firmamız evden eve nakliyat alanında kaliteli ve sorunsuz hizmet verme anlayışıyla hareket etmektedir. Bunun için sizlere ücretsiz eksper hizmeti sunuyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde görevlimiz evinize gelerek eşyalarınızın analizini yapmaktadır. Daha sonra yük kapasitesine göre uygun paketleme malzemesi, taşıma ve yükleme personeli, uygun sayıda araç planlaması yapılmaktadır. Üstelik eksper hizmeti için sizin belirlediğiniz zaman diliminde geliyoruz.

Eksperimizin yaptığı ayrıntılı liste dikkate alınarak tüm eşyalarınız  sigortalanır. Sigorta şirketiyle karşılıklı olarak imzaladığınız sözleşme tüm eşyalarınızı güvence altına alır. Bu yüzden taşıma işlemi sırasında hangi durumdan kaynaklı olursa olsun eşyalarınız bir zarar gördüğünde sigorta şirketi gerekli ödemeleri size yapacaktır.

Asansörlü Nakliyat ile Zamandan Tasarruf

Taşınma çok zorlu ve yorucu bir süreçtir. Bu yüzden firmamız bu süreci en kısa sürede tamamlamak adına tüm teknolojik ve iş gücü imkanlarını işin içine katmaktadır. Yüksek katlardan indirilmesi zor olan ve zarar görme ihtimali olan eşyalarınızı kaçıncı kattan olursa olsun asansörlü nakliyat hizmetimiz ile güvenli şekilde indiriyoruz. Evden eve nakliyat işlemi için indirilen eşyaları en doğru şekilde araçlara yerleştiriyoruz. Gidilen adreste kullanılmasının gerekli olduğu durumda yeniden eşyalarınızı asansörümüz ile çıkarıyoruz ve gösterdiğiniz alana yerleştiriyoruz. Böylece zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.

Doğru Paketleme ve Güvenli Araçlar

Taşıma ekibimiz içinde gelen personellerin hepsi ayrı bir uzmanlık alanına sahiptir. Paketleme işinde uzman olan personellerimiz eşyalarınızı en kaliteli malzemelerle paketlemektedir. Eşyalar doğasına göre uygun malzemelerle paketlenmelidir. Bu durumu göz önüne alarak en doğru paketlemeyi yapan personellerimiz evden eve nakliyat işlemlerinizi son model araçlarda güvenli şekilde yerine getirmektedir. Ayrıca gidilecek güzergah önceden belirlenmekte ve iki adres arasında ulaşmaya en elverişli yol tercih edilmektedir.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.