Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946

Boysal Lojistik olarak firmamız denizyolu, karayolu, havayolu ve demiryolu taşımacılık işlemlerinizi sistemli ve planlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hem yurt içi hem de uluslar arası evden eve nakliye ve tüm nakliye işlemlerinizi uzun yılların verdiği tecrübe ile yerine getiriyoruz.

Boysal BoysalKöklü ve planlı taşıma hizmeti gerçekleştirmeyi hedef olarak belirleyen firmamız nakliye işlemindeki tüm paydaşlarıyla iş birliği içinde çalışarak müşteri memnuniyeti odaklı olarak ürünlerin gideceği adrese en güvenli, en hesaplı ve en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Alanında deneyimli ekiplerimiz ve gelişmiş teknolojinin imkanlarından faydalanan son model filomuz ile tüm nakliye çözümlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Boysal Boysal

Vizyonumuz; uzman kadromuz ile tüm nakliye süreçlerinizi pratik ve kreatif çözümlerle sizlerin taleplerine uygun bir şekilde, en kısa sürede en güvenli şekilde yönetmektir.

Misyonumuz; Türkiye’de kurumsal nakliyat alanındaki boşluğu doldurmak, tüm profesyonel ve teknolojik imkanlarımızla yaşamınızı kolaylaştıran hizmetler sunmak, organizasyon hizmetini planlı ve müşteri memnuniyetine odaklanarak gerçekleştirmektir.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.