Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Lojistik

Ürünlerin nakliye işleminin büyük yük gemileri yardımı ile deniz yoluyla yapılmasına deniz yolu taşımacılığı adı verilir. Lojistik sektöründe uzun bir tarihe sahip olan bu nakliye hizmeti ürünlerin hızlı, kaliteli ve düşük maliyetli olarak taşınmasını sağlar. Denize kıyısı olan ülkeler bu taşıma yöntemini sıklıkla kullanmaktadır. Ülkemiz de üç yanı denizlerden oluşan ve konumu itibariyle iki kıtayı birleştiren bir yer olduğu için deniz yoluyla yapılan taşımacılık son derece elverişlidir. Türkiye’de özellikle uluslararası alanda yapılan nakliye işlemlerinin %50’den fazlası deniz yoluyla gideceği yere ulaştırılmaktadır. Gemi filomuz ile bizler de lojistik ihtiyaçlarınıza akılcı çözümler getiriyor ve her türlü ürününüzü gideceği yere ulaştırıyoruz.

Gelişmiş Yük Kapasitesi

Dünyanın çeşitli ülkeleriyle yaptığınız ticaretlerde geniş çaplı ürünlerde en etkili taşımacılık deniz yolu taşımacılığı olabilir. Filomuzdaki büyük çaplı gemiler konteyner sayesinde çok yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Firmamız her çapta ürünlerinizi en güvenli şekilde gideceği yere ulaştırarak kapıya teslim hizmet vermektedir.

Bu taşıma işlemlerinde tek olumsuz yan taşıma işleminin daha yavaş yapılmasıdır. Ama yük kapasitesinin çok yüksek olması aynı anda çok geniş kitlede ürünün tek seferde düzenli şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En Uygun Maliyet

Deniz yolu taşımacılığı dünyadaki en düşük maliyete sahip taşımacılık türüdür. Paylaşılan verilere göre bu yöntem demiryolundan 3.5 kat, kara yolundan ise 7 kat daha ucuzdur. Özellikle kıtalar arası ve uzun mesafeli nakliye işlemlerinde en hesaplı taşıma yöntemi deniz yolu olacaktır. Bu sayede tek seferde çok sayıda ürünüzü güvenli şekilde gideceği yere ulaştırabilirsiniz. Firmamız hem tramp hem de liner olarak iki türde de ulaştırma hizmetlerini yerine getirmektedir.

Gelişmiş Filo

Lojistik firmamız tüm alanlarda olduğu gibi deniz yolu taşımacılığı alanında da gelişmiş ve geniş bir filoya sahiptir. Gemilerimiz yüksek taşıma kapasitesine sahip, dünyanın birçok ülkesine nakliye hizmeti veren taşıma araçlarıdır. Ayrıca personellerimiz deniz yolu ulaşımı konusunda tecrübeli, verilen takvime uyma konusunda profesyonel ve lojistik alanında uzman kişilerdir.

Filomuzla her türlü ürününüzü tren, araç ve farklı bağlantı çözümleriyle gideceği yere ulaştırmaktadır. Taşıma işlemlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz mesai saatleri içinde sizlere bilgi verecektir. Taşıma işlemlerinden sonra şikayetlerinizi bizimle memnuniyetinizi ise dostlarınızla paylaşırsanız verdiğimiz hizmetin gelişmesine katkıda bulunursunuz.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.