Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Logo

Amerika Eşya Taşıma

Amerika Birleşik Devletleri, yaygın ismiyle Birleşik Devletler veya gayri resmî ismi ile Amerika, çoğunlukla orta Kuzey Amerika'da, Kanada ve Meksika arasında bulunan, elli eyalet ve bir federal bölgeden oluşan, federal anayasal cumhuriyet ile yönetilen bir ülkedir. 2021 yılı itibari ile ABD nüfusu yaklaşık olarak 350 milyondur. Bu nüfusun ise yaklaşık olarak 300 bin kadarını Türk vatandaşları oluşturuyor. Hal böyleyken de ortaya birçok farklı ihtiyaç kolları doğuyor. Bu ihtiyaçlardan bir tanesi de lojistik ihtiyacıdır. Gerek kişisel eşya taşımacılığı gerek ise ithalat ve ihracat faaliyetleri sebebiyle Amerika eşya taşıma ihtiyacı son yıllarda oldukça fazla görülmektedir.

Amerika’ya eşya taşıma süreci iyi organize edilip lojistik ihtiyaçları doğru analizler sonucunda gerçekleştirilmelidir. Eğer Türkiye’den Amerika’ya ev eşyası taşıma ihtiyacınız var ise bu ihtiyacınızı oturma izniniz varsa rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Amerika birçok insan için hayaller ülkesidir ve bu doğrultuda birçok kişi karşısına yeni fırsatlar çıkabilme ihtimali için Amerika’ya yerleşmek ister. Gerek bir ülkeden başka bir ülkeye göç etmek için gerek ise yurtdışına yaşayan yakınlarımıza eşya göndermek için birçok farklı yol vardır. Havayolu, denizyolu, karayolu gibi seçenekler ile Amerika’ya eşya gönderimi yapabilirsiniz. Tüm bu kompleks işlemler sırasında herhangi bir pürüz veya aksilik ile karşı karşıya kalmamak için oldukça dikkatli davranılmalı ve bu süreç alanında uzman kişiler tarafından yürütülmelidir.

Bizler Boysal Lojistik olarak yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile bu süreçte müşteri taleplerini en iyi şekilde analiz ederek çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Yıllarca sektörde müşterilerimize hizmet vererek binlerce başarılı teslimat ve on binlerce mutlu müşteri ile birlikte çalışmanın gururunu yaşamaktayız.

Amerika’ya Eşya Taşıma Süreci

Amerika’ya eşya taşırken dikkat edilmesi gerekilen en önemli husus iyi bir yol haritası çıkarmak ve planlama yapmaktır. Bizimle iletişime geçerek taşınacak olan eşyaların planlanması yapılmalıdır. Daha sonrasında ise ihtiyaç halinde uzman teknik ekibimizden destek alarak eşyaların demontaj, kolileme, paketleme ve araçlara yüklenme gibi işlemler gerçekleştirilir. Bizler Boysal Lojistik olarak eşyalarınızın taşınmasında yalnızca taşınırken değil tüm süreç baştan sona işlerken sizlere hizmet sunmaktayız. Araçlarınız ilgili gümrüğe geldiği zaman mevzuatlara uygun şekilde gümrükleme işlemleri gerçekleştirilir ve varış ülkesine girmiş olur. Bu aşamadan sonra ise eşyalarınız istediğiniz adrese teslim edilir veya ihtiyaç halinde eşyalarınız depolarımızda muhafaza edilir. Yurtdışına taşınan eşyalarınız teslimat adresine ulaştırıldığı zaman gerekli durumlarda kurulum ve montaj işlemleri de gerçekleştirilir.

Amerika’ya eşya gönderme fiyatları belirlenirken temel alınan birçok faktör vardır. Bunlardan en önemli faktör taşınacak olan toplam mesafedir. Eşyaların Türkiye içerisinden yola çıkacağı adres ile teslimat adresi kilometre bazında fiyatı etkileyen en önemli faktörlerden birisidir. Fiyat belirlenirken göz önünde bulundurulan bir diğer faktör ise eşyalarınızın metreküp cinsinden kapladığı alan yani hacimsel değeridir. Amerika’ya eşya taşıma fiyatları mesafe, eşya miktarı gibi birçok farklı etkenden dolayı değişkenlik gösterebilir.

Sizler de Boysal Lojistik güvencesi ile profesyonel taşıma hizmeti almak ya da hizmet detaylarımızı öğrenmek için 444 49 46 numaralı telefondan ve [email protected] mail adresimizden bizler ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.