Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Logo

Almanya’dan Türkiye’ye Eşya Taşıma

Almanya veya resmî ismiyle Almanya Federal Cumhuriyeti, Orta Avrupa'da bulunan bir ülkedir. Kuzeyinde Kuzey Denizi, Danimarka ve Baltık Denizi; doğusunda Polonya ve Çek Cumhuriyeti, güneyinde Avusturya ve İsviçre, batısında Fransa, Lüksemburg, Belçika ve Hollanda bulunur. 2021 yılı itibari ile Almanya nüfusu yaklaşık olarak 85 milyondur. Buna ek olarak ise Almanya’da yaşayan Türk vatandaş sayısının ise 3 milyonu geçtiği bilinmektedir. Almanya Avrupa ülkeleri ve tüm dünya ülkeleri arasında en çok Türk vatandaşının yaşadığı ülkedir. Hal böyleyken ise Almanya ve Türkiye arası eşya taşıma trafiği de oldukça fazla tercih edilmektedir. Boysal Lojistik güvencesi ile Türkiye’den dünyanın birçok ülkesine eşya gönderimi yapabileceğiniz gibi Almanya’daki eşyalarınız Türkiye’ye de getirebilirsiniz.

Almanya’daki eşyalarınızı Türkiye’ye getirebilmeniz için bireysel adımlar yerine aracı firmalar ile çalışmak daha isabetli bir karar olacaktır. Bunun sebebi ise taşıma sektöründeki yasa ve mevzuatlardır. Bununla birlikte uluslararası eşya taşıma faaliyetleri sürecinde profesyonel ve kurumsal bir firma ile çalışmanız sorunsuz ve güvenli bir nakliye süreci geçirmenizi sağlayacaktır. Bizler Boysal Lojistik olarak Almanya’dan Türkiye’ye eşya taşıma sürecinin başından sonuna kadar siz değerli müşterilerimize üst düzey hizmet kalitesi sunmaktayız. Alanında uzman teknik ekibimiz ve gelişmiş iş ağımız sayesinde müşteri ihtiyaç ve taleplerini en iyi şekilde analiz ederek sizlere çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.

Almanya’dan Türkiye’ye eşya taşıma sürecinde ekibimiz ile birlikte yapılacak olan planlamalar ile iyi bir taşınma süreci organize edilir. Daha sonrasında eşyalarınızın demontaj ve kolileme, paketleme gibi işlemleri gerçekleştirilir ve taşınmak üzere araçlara yüklenir. Gerekli gümrükleme işlemlerinden sonra ise teslimat adresine getirilen eşyalarınız ihtiyaç halinde montaj, kurulum gibi işlemlerin ardından taşıma süreci sonlandırılır. Almanya’dan Türkiye’ye eşya getirme süreci hakkında daha detaylı bilgiler için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Almanya’dan Türkiye’ye eşya taşıma fiyatları belirlenirken ortaya çıkacak olan fiyata etki eden birden fazla faktör vardır. Bunlardan birisi eşyaların yol alacağı toplam mesafedir. Yani Almanya’dan yola çıktığı konum ile Türkiye’de varış yapılacağı teslimat noktası arasındaki toplam mesafe fiyatı doğrudan etkilemektedir. Taşıma fiyatını etkileyen bir diğer faktör ise taşınacak olan toplam eşya miktarıdır. Taşınacak olan eşyalarınızın metreküp cinsinden hacimsel değeri fiyatı doğrudan etkileyen bir diğer faktör olmaktadır. Tüm fiyatlandırma faktörleri her zaman sabit kalmamakla birlikte dönemsel ve mevsimsel olarak dahi farklılık gösterebilmektedir. Fiyatlar eşya taşıma süreci için en güncel ve tutarlı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizler Boysal Lojistik olarak uluslararası eşya taşıma süreci içerisinde güven, sorunsuz taşıma, gümrükleme, depolama gibi birçok konuda müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Buna bağlı olarak tüm bu sürecin fiyatlandırılması ise tekrar müşterilerimiz için en uygun şekilde ortaya çıkarılmaktadır.

Sizler de Boysal Lojistik güvencesi ile profesyonel taşıma hizmeti almak ya da hizmet detaylarımızı öğrenmek için 444 49 46 numaralı telefondan ve [email protected] mail adresimizden bizler ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.