Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Logo

Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı 

Ülkeler arasındaki gümrük işlemlerinde eşyanızın özelliğine göre gümrük vergileri ve ücretleri sizin tarafınızdan ödenmektedir. Ancak ticari bir amaç gütmediğinizde kişisel eşya adı altında götürdüğünüz tüm eşyalar zati eşya kapsamına girer. Bu eşyalarınızı da hiçbir vergi ödemeden başka ülkeye taşıyabilirsiniz. Yurtdışı zati eşya taşımacılığı hizmeti alırken Boysal Lojistik kalitesini tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Çünkü firmamızın tüm gönderileri taşıma yetkisi bulunur.  Bize tüm eşyalarınızı güvenerek emanet edebilir ve tüm belgelere sahip firmamız sayesinde eşyalarınızı istediğiniz ülkeye taşıyabilirsiniz. 

Zati yük taşıma işlemi sırasında nakliye olacak ülkenin istediği tüm belgelerin bir kopyasını bize de vermeniz gerekir. Aksi halde taşıma işlemi sırasında zaman kayıpları söz konusu olabilir.  Ekiplerimiz uzun yıllara dayanan tecrübesi ve kusursuz iş yapma ahlakıyla tüm eşyalarınızı titiz bir şekilde gideceği yere ulaştırmaktadır. Aldığımız özel önlemler sayesinde uzun  yol taşımacılığı sürecinde ortaya çıkabilecek tüm sorunlar ve eşyalarınızın başına gelebilecek tüm olumsuzluklar ortadan kaldırılmaktadır. 

Ekiplerimiz eşyalarınızın miktarını ve özelliğini dikkate alarak özel olarak hazırlık yapmaktadır. Özverili çalışmalarımız sayesinde tüm eşyalarınız istediğiniz ülkedeki adrese sorunsuz olarak ulaşacaktır. Ekiplerimiz sizin için en uygun taşıma modelini seçer ve eşyalarınızı koruyacak en kaliteli malzemelerle paketler. Ulaştığı yerde boşaltma işleminden sonra gösterdiğiniz noktalara montajını yapar. Ayrıca ihtiyacınız olması dahilinde zati eşya depolama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Personellerimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına firmamızın bünyesinde hizmet vermekte ve dışarıdan hiçbir destek alınmadan tüm süreçler yürütülmektedir. 

Yurtdışı Zati Eşya Taşıma

Ekiplerimiz belirlediğiniz yükleme noktasından eşyalarınızı alarak yeni adresinize ulaştırana kadar tüm süreçleri profesyonellik içinde yürütmektedir. Yurtdışı zati eşya taşıma işlemlerimiz uluslararası taşımacılık hizmetlerine uygun olarak yürütülmektedir. Ekiplerimizin çalışma prensibi müşteri taleplerini en kısa sürede karşılamaya yöneliktir.  Alanında uzman kadromuz gerekli tüm eğitimlerini tamamlamıştır ve sizlere binlerce nakliye deneyimine dayanarak hizmet verirler. Sizler de nakliye sürecinde sadece eşyalarınızın koyulacağı yeri göstererek taşınmanın keyfini sürebilirsiniz. 

  • Yükleme işleminizi yapan personellerimiz bu konuda uzmandır ve süreci kusursuz şekilde sonlandırırlar. 
  • Gümrük kapılarından geçerken sorun çıkmamak için gümrükleme evrakları kurallara uygun olarak yapılmaktadır. 
  • Sistemimizde araçların güzergahları ve ilerleme durumları birebir takip edilir ve istediğiniz an sizlere raporlama verilir. 
  • Firmamız yurtdışı zati eşya taşımacılığı hizmetini sizlere en ekonomik şekilde sunarak başarılı şekilde sona erdirmeye çabalar. 
  • Taşınma işleminin süreçleri hakkında bilgi almak için Zati Eşya Taşımacılık yazımıza göz atabilirsiniz. 

Yurtdışı Zati Yük Taşıma 

Boysal Lojistik olarak sizlere yurtdışı zati yük taşıma sektöründe çok uzun bir süredir hizmet vermektedir. Eşyalarınızın tamamı alanında uzman personellerce tamamen sonuç odaklı araçlara taşınır. Nakliye hizmetleri konusunda hem araç sayısı hem ekipman hem de personel konusunda bir sıkıntınız olmasın. Firmamız teknik anlamda gideceğiniz ülkede de altyapısını profesyonel bir şekilde oluşturulmuştur. Firmamız parça eşya taşıma sürecinde sizlere çok uygun fiyatlarla taşıyacaktır. 

Firmamızla iletişime geçtiğinizde çok özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Kurumsal şirket ofisleri, seri imalatını yaptığınız ürünler ya da tüm özel eşyalarınız uzman personellerimizce gideceği yere ulaştırılmaktadır. Firmamız zati eşya taşıma sürecinde kişisel yüklerinizi sigortalama işlemi de yapmaktadır. Bu sayede taşıma sırasında maddi bir zarar ortaya çıkması söz konusu olamaz. Eşyalarınız bir zarar gördüğü anda hemen sigorta şirketi tarafından zararınız karşılanacaktır. 

Yurtdışı Zati Yük Taşıma Firmaları 

Kişisel eşyalarınızı yurtdışına taşıtırken en önemli detay kaliteli bir yurtdışı zati yük taşıma firmaları arasından seçim yapmaktır. Sizler de Boysal Lojistik ile çalışarak bu konudaki arayışlarınızı sonlandırabilirsiniz. Firmamızın sağladığı tüm hizmetler en kaliteli şekilde sonuçlanmaktadır. 

Zati yük taşıma şirketleri arasında fark yaratan firmamız; eşyalarınızın binalardan çıkarılması, paketleme süreci, araçlara yüklenmesi, gideceği yere ulaştırılması, gösterilen alanlara taşınması, montaj işlemlerini yürütmektedir. Firmamız tüm çalışmalarını hem Türkiye’de hem de eşyaların gideceği ülkede kendi personelleri ile yürütmektedir. 

Firmamızla iletişime geçerek yurtdışı zati eşya taşımacılığı konusunda fiyat alabilirsiniz. Bu işlem sırasında ücretsiz eksper hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Verilecek fiyat eşyalarınızı durumuna, nakliyenin gerçekleşeceği ülkenin uzaklığına ve ortaya çıkacak sigorta bedeline göre farklılaşacaktır. Zati eşya taşımacılığı fiyatları Boysal Lojistik çatısı altında tüm müşterilerimize en uygun bedellerle sunulmaktadır.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.