Yurtdışı Mobilya Taşımacılığı 

Başka bir ülkeye taşınmak isteyen kişiler genellikle yanlarında mobilyalarını da götürmek isterler.  İşte bu süreçte yurtdışı mobilya taşımacılığı alarak eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni adresinize ulaştırabilirsiniz. Bu süreçte firmamızın sağlayacağı destek ile tüm ürünleriniz sorunsuz olarak yeni adresinize ulaştırılır. Taşıma işlemleri sırasına mobilyalarınız en güvenli şekilde paketlenir. Ekiplerimiz birinci sınıf ambalajları kullanarak uluslararası mobilya taşımacılığı süreçlerinizi başarıyla yönetir. Gerekli olması durumunda eşyalarınız nakliye battaniyeleri ile de koruma altına alınır. Böylece  yükleme ve indirme sırasında sürtmeye bağlı çizilme ya da yüzeyde yıpranma gibi olası sorunlar da ortadan kaldırılır. 

Ekiplerimiz büyük mobilyalarınızı öncelikle söker. Daha sonra eşyalarınız en küçük parçalar haline getirilir. Bu şekilde ambalajlara belli bir düzen içinde yerleştirilir. Daha sonra sistemli bir şekilde personellerimiz tarafından araçlara yüklenir. Yurtdışı eşya taşıma hizmetimiz buradan sonra belirttiğiniz adrese ulaştırmayla devam eder. Eşyalarınızın tamamı yeni taşınacağınız ülkedeki adresinize belirlenen sürede ulaştırılır. Firmamızın uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde hiçbir sorun çıkmadan taşıma işlemleriniz tamamlanır. 

Yurtdışı Mobilya Taşıma 

Yurtdışı mobilya taşıma hizmeti veren firmamız, Türkiye’de farklı noktalardan çok sayıda ülkeye sevkiyat yapmaktadır. Bu sevkiyatlar sırasında eşyalarınızın güvenle en kısa sürede ulaştırılması için tüm personellerimiz ellerinden geleni yapmaktadır. Öncelikle ürünlerinizi paketleme işlemi kaliteli bir işçilikle yapılmaktadır. Ardından ise paketlenen mobilyalarınız en doğru şekilde araçlarınıza indirilerek yerleştirilmektedir. Firmamızın verdiği hizmet sigortalı nakliye desteği ile güvenli hale getirilir. Yani bizlerin anlaşmalı olduğu kasko acenteleri ile eksper görevlileri eşyalarınızın inceler. Bu durumda sizinle karşılıklı olarak bir taşınma sözleşmesi imzalanır.   

Bu sözleşme sayesinde uluslararası mobilya taşıma hizmetleri sırasında ortaya çıkacak maddi zararlar kasko şirketleri tarafından ödenir. Böylece sizlerin eşyalarınıza zarar geleceği endişesi yaşamanız engellenir. Nakliye sözleşmemiz firmamızın verdiği parça eşya taşıma, şirket taşımacılığı ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde de uygulanmaktadır. Firmamızın bu çalışmaları sırasında tüm hizmetlerimiz kurumsal şekilde yürütülmektedir. Müşterilerimizin tüm isteklerini en iyi şekilde hayata geçirebilmek için 1 iş günü içinde adreslerinize ekiplerimiz tarafından ziyaret düzenlenmektedir. 

Yurtdışı Mobilya Taşıma Fiyatları 

Yurtdışı mobilya taşımacılığı hizmetinde sizler için en sıkıntılı süreçlerden biri de ekonomik anlamdadır. Çünkü eşyalarınızın taşınması sürecinde tüm masraflara bir de bu işlem maliyeti eklenince ekonomik olarak sıkıntı yaşamanız olasıdır. Bu yüzden firmamızın özenli çalışma prensibi sayesinde tüm eşyalarınız sorunsuz şekilde yeni adresine ulaştırılmaktadır.  

Yurtdışına taşınma işlemleriniz için öncelikle bir inceleme yapmak gerekir. Bunun için bizimle iletişime geçerek eksper görevlilerimizi evinize çağırabilirsiniz. Bu görevliler taşımayı düşündüğünüz tüm eşyaları inceler ve size net bir fiyat teklifi sunar. Yurtdışı mobilya taşıma fiyatları Boysal Lojistik kalitesiyle indirimli olarak sunulmaktadır. Verilen teklife ek olarak sizlere özel indirimler uygulamaktayız. 

Uluslararası mobilya taşımacılığı hizmetimizde kullanılan araçlarımız son modeldir ve firmamız tüm teknolojik ekipmanlara sahiptir. Hal böyle  olunca da tüm eşyalarınız sorunsuz olarak yeni adresinize aktarılır. Ekipmanlarımız sayesinde taşıma işlemi zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Ayrıca yüksek katlı binalar olması durumunda hem Türkiye’de hem yurtdışında asansörlü taşımacılık hizmeti ve vermekteyiz. 

Uluslararası Mobilya Taşıma 

Uluslararası mobilya taşıma hizmeti Türkiye’den istediğiniz ülkeye düzenlediğimiz sevkiyatlarla yürütülmektedir. Taşıma işleminden önce ekiplerimizin incelemeleri sonucunda sizlere bir zaman verilir. Daha sonra mobilyalarınız bu süre içinde belirlenen adrese götürülür. Bu süreçte bir gecikme olması durumunda sizlere hemen haber verilir.  

Personellerimiz uluslararası taşımacılık hizmetlerinde son derece profesyoneldir. Bu yüzden gümrüklerde ya da başka noktalarda hiçbir gecikme yaşanmamaktadır. Ayrıca gümrüklerle ilgili tüm belgeler zamanında toplandığı için burada bir olumsuz durum da yaşanmaz. Olası problemlerde de kısa süre içinde eşyalarınız yeni adrese aktarılır. 

Yurtdışı Mobilya Taşıma Firmaları 

Yurtdışı mobilya taşıma firmaları lojistik sektöründeki tüm eşyaları en uygun fiyatlarla taşır. Firmamızın uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman personelleri sayesinde eşyalarınızı taşınma işlemleri sorunsuz olarak tamamlanmaktadır.  

Bu süreçte kurumsal bir firmayla çalışmak mobilyalarınızın güvenliği açısından çok önemlidir. Bizimle yurtdışı mobilya taşımacılığı hizmeti için hemen iletişime geçebilir ve tüm süreçler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz günün her anı hizmetinizdedir. Uzmanlarımız sizlere tüm hizmetlerimiz hakkında yetkin bilgi verebilirler.