Uluslararası Zati Yük Taşıma

Firmamızdan farklı ülkelere uluslararası zati yük taşıma hizmeti alabilirsiniz.  Sitemizi ayrıntılı olarak incelediğinizde ya da müşteri hizmetlerimizle iletişim kurduğumuzda hizmet verdiğimiz ülkeleri öğrenebilirsiniz.  İstediğiniz ülkeye özel eşyalarınız tarafımızca en kısa sürede ulaştırılmaktadır.  Ekiplerimiz taşınan eşyaları paketler, montaj işlemlerini yapar ve diğer konularda size personel desteği sağlar. Üstelik bu hizmetler için sizden hiçbir ek ücret talep edilmez.  

Uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmetimiz sistemli bir şekilde yürütülmektedir. Ekiplerimiz özellikle sizin için önemli olan eşyaların zarar görmemesi adına tüm önlemleri hayata geçirmektedir.  Nakliye işlemine engel olacak her türlü sorun daha karşınıza çıkmadan ortadan kaldırılmaktadır.  Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. 

Uluslararası Zati Eşya Taşıma 

Uluslararası zati eşya taşıma hizmeti aldığınız tüm araçlar gümrüklerden sorun yaşamadan kısa süre içinde giriş çıkış yapabilir. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle birlikte tüm yasal süreçler ve resmi evraklar büyük bir profesyonellik içinde yürütülmektedir. Bu sayede eşyalarınız zaman kaybetmeden yeni adresinize ulaştırılmaktadır.  Ayrıca firmamız eşyalarınızın zarar görmemesi adına gümrükleme sürecinde de üzerine düşen tüm sorumluluğu yerine getirmektedir. 

Taşındığınız ülkeye giden eşyaları gösterdiğiniz alanlara ekiplerimiz tarafından yerleştirilir. Uzman marangozlarımız sizlere montaj konusunda da ücretsiz deste sağlamaktadır. Özel eşyalarınız varsa yapısına göre farklı şekilde taşınmasını da sağlayabilirsiniz.  Sizin için değerli olan eşyalarınızın güvenli şekilde taşınmasıyla nakliye hizmeti sonunda memnun ayrılabilirsiniz. Zati yük taşıma işlemi eşyalar evinize yerleştirilip kurulduktan sonra taşımaya bağlı pisliklerin temizlenmesiyle sona erer.  

Uluslararası Zati Eşya Taşıma Firmaları 

Farklı bir ülke için nakliye hizmeti alacaksanız uluslararası zati eşya taşıma firmaları arasından bir seçim yapmanız gerekir.  Bu süreçte zaman kaybederek çok anlamsız teklifler almanız olasıdır. Bu yüzden de taşınma işleminiz gecikebilir.  Bu yüzden Boysal Lojistik kalitesiyle en uygun maliyetlerle eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.  

 Size verdiğimiz hizmet kapsamında eşyalarınız binanızdan çıkarılır, birinci sınıf malzemelerle paketlenir, ekipler tarafından araçlara yüklenir ve ulaştığı yerde indirilerek kurulur. Firmamız güçlü bir alt yapıya sahiptir. Bu yüzden hem Türkiye’de hem de nakliye işleminin olduğu ülkede firmamız kendi ekipleriyle çalışmaktadır. Bu yüzden uluslararası zati eşya taşımacılığı süreçlerinde eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmez. 

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Fiyatları 

Firmamızdan alacağınız hizmette zati eşya taşımacılığı fiyatları eşyalarınızın büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Bununla birlikte nakliye işleminin hangi ülkeye gideceği de önemlidir. Çünkü aradaki mesafe dolasıyla ülkeler arasındaki fiyat farklılıkları söz konusudur. Fiyat konusunda bilgi almak ve taşıma işleminin detaylarını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekiplerimizden tüm bilgiyi alabilirsiniz.