Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Logo

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Nedir?

Günümüzde çeşitli sebepler sonucunda uluslararası taşınma faaliyetleri oldukça artmış durumdadır. Birçok sebep ile yurtdışına taşınıyor veya ev eşyalarınızı gönderiyor olabilirsiniz. Bunlara örnek olarak en sık görülen sebepler iş, seyahat, eğitim, göç gibi sebeplerdir. Bu ve bunun gibi sebepler sonucunda da sektörde uluslararası evden eve nakliyat hizmeti ihtiyacı doğmaktadır. Günümüzde uluslararası evden eve taşınma dışarıdan bakıldığı zaman oldukça zahmetli ve pürüzlü bir süreç olarak görülmektedir. Fakat gerek teknolojik gelişmeler gerek gümrük mevzuatlarının değişim göstermeleri gerek ise uluslararası taşıma firmaları hususundaki gelişmeler bu süreci oldukça zahmetsiz hale getirmiştir. Gelişen taşıma olanakları hava yolu, kara yolu ve deniz yolu taşımacılıklarının da beraberinde gelişmelerini sağlamıştır.

Bizler Boysal Lojistik olarak bu gelişim ve değişimlere ayak uydurarak sektörün gerekliliklerini yerine getirilmesi ve müşteri ihtiyaç - taleplerine karşılık verme konusunda bu yükü sizinle paylaşıyoruz. Ülkeler arasındaki mesafeler ne kadar olursa olsun bizler Boysal Lojistik olarak sizlerin evden eve taşınma faaliyetlerinizde uygun organizasyonlar eşliğinde sizlere çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Tüm sürecin baştan sona yürütülmesi taşınma organizasyonunuzun verimli bir süreç haline gelmesi için dikkat edilmesi gerekilen en önemli konu bu süreci iyi yönetebilecek bir firma seçimidir. Ülkeler arasında yapılacak olan taşıma işlemleri için gümrük mevzuatlarına uygun bir şekilde sürecin yönetilmesi gerekir. Hiç kimse uluslararası evden eve nakliyat hizmeti alırken bir pürüz ile karşılaşmak istemeyecektir. Bu yüzden de bizler Boysal Lojistik olarak sizler için en kaliteli taşıma hizmeti vermeyi görev edinmiş durumdayız.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Uluslararası evden eve taşınma sürecinde ilk olarak yapılması gereken şey gümrük işlemleri için konsolosluklardan izin almaktır. Ardından gerekli izinler, evraklar ve belgeler toplandıktan sonra bu belgeleri taşıma firmalarına ileterek süreci başlatmış olursunuz. Aynı zamanda tercih edeceğiniz nakliye firması adına da gerekli yeterlilik belgeleri olduğuna dikkat etmelisiniz. Bizler Boysal Lojistik olarak alanında uzman ekibimiz, geniş lojistik ağı sayesinde on binlerce mutlu müşteri ve binlerce başarılı nakliye işlemi gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz.

Başlı başına uzmanlık gerektiren evden eve taşıma hizmeti uluslararası alanda da ekstra profesyonellik istemektedir. Bizler de müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürerek tüm süreci siz değerli müşterilerimizin taleplerine yönelik yürütüyoruz. Gerekli evrak işlemleri sonrasında tüm gerekli alanlarda uzman kadromuz ve teknik ekibimiz ile birlikte paketleme, kolileme, yükleme, gümrük ve depolama gibi hizmetleri sizlere sunuyoruz. Bunlar haricinde ise taşınan eşyaların adrese iletilmesi, teslim edilen adreste gerekli ise kurulum ve montajlarının yapılması gibi süreçleri de profesyonel bir şekilde yönetmekteyiz. Tüm bu sürecin herhangi bir aksaklık veya pürüz ile karşı karşıya kalmaması adına tüm çalışmalarımızı titizlik ile yürütüyoruz. Baştan sona sizlere en iyi hizmeti sunmak adına profesyonel bir şekilde planlanan bu süreci Boysal Lojistik aracılığı ile sorunsuz bir şekilde tamamlamış ve tüm ürünleriniz güvenli bir şekilde teslim edilmiş olur. Uluslararası evden eve nakliye işlemi doğru firma seçimi ve alanında uzman kişiler tarafından planlandığı takdirde oldukça sağlıklı sonuçlar vermektedir.

Sizler de Boysal Lojistik güvencesi ile profesyonel taşıma hizmeti almak ya da hizmet detaylarımızı öğrenmek için 444 49 46 numaralı telefondan ve [email protected] mail adresimizden bizler ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.