Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Logo

Türkiye'den Almanya'ya Eşya Taşıma

Almanya; bir Orta Avrupa ülkesidir, yaklaşık 83 milyon nüfusun yanı sıra bu nüfus içerisinde yasal olarak 2,5 milyon Türk yaşamaktadır. Durum böyleyken Türkiye- Almanya arası eşya gönderme ve lojistik faaliyetleri trafiği de oldukça yaygındır. İnsanlar sürekli değişen yaşam koşulları ile eğitim, iş, göç çeşitli sebepler sonucunda ülkeler arasında eşya taşımak ya da bir yakınına eşya göndermek durumunda kalabilmektedir. Günümüzde bu işlem oldukça basit adımlardan oluşmaktadır. Almanya için konuşacak olursak Almanya’da oturma izni olan herhangi bir birey için Türkiye’den Almanya’ya eşya gönderme problem olan bir durum ortaya çıkmamaktadır. Bu duruma bağlı olarak da dışarıdan bakıldığı zaman oldukça zahmetli ev yorucu görünen bu gibi lojistik faaliyetlerini yürüten bir firma tercih etmek sizler için en iyi seçenek olacaktır. Türkiye ve Almanya arası eşya taşıma faaliyetleri konusunda dikkat etmeniz gereken en önemli faktör lojistik faaliyetlerini gerçekleştirecek olan firma seçimidir. Bu gibi uluslararası lojistik faaliyetleri işinde uzman bir kadro tarafından doğru bir şekilde planlanıp organize edilmeli ve çözüme ulaştırılmalıdır.

Bizler Boysal Lojistik olarak; başta tüm Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok noktasına teslimat sağlamaktayız. Yılların verdiği tecrübeye dayanarak müşteri talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek müşterilerimiz adına bir çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.

Tüm Avrupa ülkeleri gibi Almanya’ ya gönderilecek olan çeşitli eşyalarınız için de ülkenin gümrük mevzuatları, gönderim koşulları vb. bilgilerin sağlıklı bir şekilde bilinen bir uzman ekip tarafından sürecinizin planı yapılıp organize edilmesi gerekmektedir. Bu konuya ek olarak ise Boysal Lojistik bünyesinde binlerce başarılı teslimat ve on binlerce mutlu müşteri portföyü oluşmuştur.

Türkiye’den Almanya’ya Nasıl Eşya Gönderilir?

Sizin de aklınızda Türkiye’den Almanya’ya nasıl eşya gönderilir sorusu varsa bu yazımızda kısa, akıcı ve kolay bir şekilde bu soruya cevap veriyor olacağız. Bu süreci açıklayıcı olması amacı ile kısaca maddeler halinde sıralayacak olursak;

  • İlk olarak yurtdışına eşya taşıma süreci başlamadan önce taşıma işlemlerini birlikte yürüteceğiniz firmayı seçmelisiniz.
  • Seçilen firma tarafından eşyaların listelenmesi ve akabinde eşyaların nasıl taşınacağının planlanması yapılmalıdır. Gerekiyorsa mobilya gibi eşyalar için sökme, demontaj gibi işlemler gerçekleştirilir.
  • Gerekli planlamalar doğrultusunda eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde taşınması ve taşınma sürecinde zarar görmemesi için paketleme, ambalajlama ve kolileme gibi işlemler gerçekleştirilir. İhtiyaç halinde uzman ekibimiz tarafından bu konuda destek talep edebilirsiniz.
  • Daha sonra taşınması planlanan eşyalar taşıma yöntemine uygun olarak araçlara sağlıklı bir taşınma süreci hedeflenerek yüklenir.
  • Gerekli gümrük işlemleri firmamız tarafından yasal mevzuatlara uygun olarak yapıldıktan sonra eşyalar için 2 seçenek vardır. Ya eşyalarınız ihtiyaç halinde firmamız bünyesinde belirli bir süre depolanır ya da eşyalarınız dilediğiniz teslimat adresine ulaştırıldıktan sonra gerekli kurulum, montaj gibi işlemler gerçekleştirilip süreç tamamlanır.

Sürecin en başından sonuna dek Boysal Lojistik güvencesi altında kaliteli bir taşıma hizmeti alırsınız. Bizler alanında uzman teknik ekibimiz ve geniş çalışma ağımız ile birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sizler de Boysal Lojistik güvencesi ile profesyonel taşıma hizmeti almak ya da hizmet detaylarımızı öğrenmek için 444 49 46 numaralı telefondan ve [email protected] mail adresimizden bizler ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.