Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Logo

Mobilya Taşımacılığı

Günümüzde yaşam şartları ve ortaya çıkan koşullar sebebi ile birçok yeni ihtiyaç doğmaktadır. Bu ihtiyaçlardan birisi de son yıllarda oldukça talep gören mobilya taşımacılığı hizmetidir. Mobilya taşımacılığı yapılırken sürecin oldukça profesyonel şekilde organize edilmesi ve buna uygun çözümler ortaya koyulması gerekir. Mobilya taşıma hizmeti sürecinde mobilyaların zarar görmemesi için çeşitli paketleme ve taşıma yöntemleri kullanılmalıdır. Bu doğrultuda ise mobilyaların demontaj işlemleri, araçlara yüklenme işlemi ve gideceği teslimat noktasına ulaşımı sağlandıktan sonra tekrar montaj hizmetleri de oldukça önem arz etmektedir. Tüm bu işlemlerin başarılı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için de tercih edeceğiniz mobilya taşımacılığı yapan firmalar oldukça önemlidir.

Bizler Boysal Lojistik olarak yılların verdiği tecrübe ile birçok alanda lojistik hizmetleri sağlamaktayız. Sektörün gerekliliklerini yerine getirerek müşteri talep ve ihtiyaçlarına karşı gerekli yeterlilikte çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz. Yıllara dayanan tecrübemiz ile binlerce başarılı teslimat ve on binlerce mutlu müşterimiz ile geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Birçok nakliye faaliyetinde olduğu gibi mobilya taşımacılığı sürecinde de dikkat etmeniz gereken en önemli nokta seçeceğiniz lojistik firmasıdır.

Bizler Boysal Lojistik olarak Türkiye’den başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünya üzerinde sayısız noktaya lojistik faaliyetlerini büyük bir güvenle üstlenmekteyiz. Mobilyalarınız taşıma faaliyetlerine uygun şekilde uzun yolda zarar görmeyecek şekilde paketlenmesinden teslimat noktasında kurulum işlemlerine kadar yani sürecin en başından en sonuna kadar müşterilerimize büyük bir hassasiyet ile hizmet vermekteyiz.

Mobilya Taşıma Süreci

Ekiplerimiz tarafından süreç planlandıktan sonra mobilyalarınız dikkatli bir şekilde demonte edilir. Mobilyalarınız ve diğer ev eşyalarınız zarar görmemesi adına ayrılabilecek ve sağlıklı bir şekilde paketlenebilecek en küçük parçalara ayrılır. Bu adımdan sonra eşyalarınız güvenli bir taşıma süreci adına zarar görmeyecek şekilde paketlenir ve ambalajlandıktan sonra araçlara yüklenir. Mobilya taşıma işlemleri bu adımdan sonra belirttiğiniz adrese ulaştırılmak üzere başlamış olur. Boysal Lojistik geniş iş ağı ve uzman kadrosu ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Buna bağlı olarak tüm süreç profesyonel şekilde organize edilir. Bu şekilde tüm müşteri ihtiyaç ve talepleri sorunsuz bir şekilde hayata geçirilmiş olur ve sağlıklı bir nakliye süreci ortaya çıkar.

Mobilya Taşıma Fiyatları

Mobilya taşıma süreci dışarıdan bakıldığı zaman sancılı ve zahmetli bir süreç olarak görülebilmektedir. Fakat doğru bir firma ile çalışırsanız hem mobilyalarınız ve diğer eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınması için hem de doğru ve uygun bir fiyatlandırma için sizler için faydalı olacaktır. Mobilya taşıma fiyatları belirlenirken temel olarak fiyata etki eden 2 faktör vardır. Bunlardan birincisi; mobilyaların çıkış noktası ile varış noktası arasındaki mesafe yani firmamız tarafından eşyalar teslim alındıktan sonra ne kadar bir mesafede taşıma yapılacağıdır. İkinci en önemli faktör ise metreküp cinsinden eşyalarınızın hacimsel değeri yani mobilyaların miktarıdır. Mobilya taşıma fiyatları ilden ile, ülkeden ülkeye veya zamandan zamana göre farklılık gösterebilmektedir. En doğru ve isabetli fiyat bilgisi için bizimle iletişim kanallarımızdan hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizler de Boysal Lojistik güvencesi ile profesyonel taşıma hizmeti almak ya da hizmet detaylarımızı öğrenmek için 444 49 46 numaralı telefondan ve [email protected] mail adresimizden bizler ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.