Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Logo

İngiltere Eşya Taşıma

İngiltere, Birleşik Krallık' ı meydana getiren dört ülkeden en büyük ve merkez ülkedir. Avrupa'nın batısında, Büyük Britanya adasında bulunur. İngiltere halkına İngilizler denir. Dünya üzerinde gelişmişlik düzeyi ve refah seviyesi en yüksek ülkelerden birisi olan İngiltere bütün ülkeler tarafından göç edilebilir bir ülke olarak görülüyor. 2021 yılı itibari ile Birleşik Krallık’ın toplam nüfusu 60 milyona yakındır. Bu nüfusun içerisinde yasal olarak İngiltere’de yaşayan Türk vatandaşı sayısı ise 850 bin olarak bilinmektedir. Bu 850 bin Türk vatandaşın ise 450 bin adedi yani yarısından fazlası ise Londra’da yaşamaktadır. İngiltere’de yaşayan Türk vatandaşların genellikle eğitim ve iş sebebi ile yerleştiği bilinmektedir.

Hal böyleyken de gerek yurtdışına taşınmak gerek ise yurtdışındaki bir yakınınıza eşya göndermek gibi ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır. Buna bağlı olarak ise Türkiye - İngiltere arası eşya taşıma trafiği de oldukça artmaktadır. Bir ülkeden başka bir ülkeye eşya gönderme süreci başarılı bir şekilde planlanıp organize edilmelidir. Aksi halde birçok farklı olumsuzluklar ile karşılaşılabilir. Bunun için ise Türkiye’den İngiltere’ye veya İngiltere’den Türkiye’ye eşya transferi yapılırken seçeceğiniz firma oldukça önemlidir. Uluslararası eşya taşıma süreci özverili ve planlı bir şekilde yapılmadığı zaman çok farklı olumsuz durumlar sizi bekliyor olabilir. Bunun için bu süreci yönetecek olan firma çok iyi değerlendirilip seçilmelidir.

Bizler Boysal Lojistik olarak İngiltere eşya taşıma konusunda yılların verdiği tecrübe, alanında profesyonel teknik ekibimiz ve geniş iş ağımız ile birlikte müşteri ihtiyaç ve taleplerine karşılık vererek iyi bir çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz. Türkiye ve İngiltere arasında yaklaşık olarak 4.000 kilometre bir mesafe vardır. Herkesin tahmin edebileceği gibi 4 bin kilometre öteye eşya taşınması kolay bir süreç olmayacaktır.

İngiltere eşya taşıma sürecinde yasal mevzuatlara uygun gerekli belgeleri topladıktan sonra firmamıza müracaat edebilirsiniz. Gerekli planlamalar yapıldıktan sonra İngiltere’ye eşya taşıma organizasyonunuz için bir yol çizilir. Uzman ekibimiz tarafından eşyalarınız paketleme, kolileme gibi işlemlerden sonra araçlara yüklenir ve taşıma işlemi başlar. Gümrükleme işlemlerinden sonra eşyalarınız İngiltere’de gerekli durumlarda depolanır ya da istediğiniz adrese eşyalarınızın teslimatı yapılır. Teslimat sürecinde ise ihtiyaç halinde montaj ve kurulum gibi hizmetler verildikten sonra A dan Z ye İngiltere eşya taşıma hizmetimiz sonlanmış olur.

İngiltere eşya taşıma fiyatları belirlenirken fiyata etki eden birçok faktör vardır. Bunlardan en önemli iki faktör ise toplam mesafe ve toplam taşınacak eşya miktarıdır. Eşya miktarınız metreküp cinsinden hacimsel olarak hesaplandıktan sonra fiyata etki eder. Aynı zamanda buna ek olarak da eşyaların taşınacağı toplam mesafe de oldukça önemlidir. Örnek vermek gerekirse Türkiye ve Londra arası 3.700 kilometre iken Türkiye Manchester arası mesafe 4.200 kilometredir. İki faaliyet de Türkiye İngiltere arası taşıma olarak görünse de aradaki 500 kilometrelik mesafe farkı doğrudan taşıma fiyatlarına etki edecektir.

Sizler de Boysal Lojistik güvencesi ile profesyonel taşıma hizmeti almak ya da hizmet detaylarımızı öğrenmek için 444 49 46 numaralı telefondan ve [email protected] mail adresimizden bizler ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.